Golf

GC Český Krumlov

Výjimečné místo v nádherné jihočeské přírodě 5 km od Českého Krumlova s 18ti jamkovým hřištěm a tréninkovým zázemím, které už více než 16 let patří Golf Clubu Český Krumlov. Golfové hřiště je situováno ve zvlněném terénu s výhledem na nejvýraznější bod Českokrumlovska – Kleť a je v těsné blízkosti Vltavy. Jamky a jejich ztvárnění byly vybudovány tak aby si hru užili i hráči s vyšším hendikepem. Sportovní resort obklopuje hotelový komplex Svachovka s hostincem a pivovarem Glokner, Destilérkou Svach, denními lázněmi a masážemi a výrobnou čokolády. Resort se nachází pouze 30 minut od Avenue.

www.gcceskykrumlov.cz

 

GC SterntGartl

18 jamkové hřiště se rozprostírá v kopcovité oblasti Mühlviertlu mezi třemi obcemi obklopené lesy. Hřiště se nachází 15 minut severně od Linze. V nadmořské výšce 600 metrů se snadno vzdálíte starostem všedních dnů. Resort leží za hranicemi Rakouska, pouze 40 minut od areálu Avenue.

www.golf-sterngartl.at

 

GC Böhmerwald

Golfový Club Böhmerwald se rozprostírá v hraničním trojúhelníku Horní Rakousko – Lipensko – Bavorsko. V celém resortu se nachází 27 jamkové kopcovité hřiště, 18 jamkové mistrovské hřiště a 9 jamkové veřejné hřiště. Jedná se o kopcovitý terén, kde se můžete kochat rozlehlým parkem s krásným terasovitým uspořádáním keřů a rybníků. Z Avenue tam dojedete za necelých 50 minut.

www.boehmerwaldgolf.at