Ubytování v našem resortu

Pobyt v JBX Resort Avenue Lipno se pro vás stane nezapomenutelným zážitkem. Naše moderně vybavené dvoulůžkové pokoje a apartmány s vlastním sociálním zařízením vám poskytnou dostatečný komfort pro to abyste si dovolenou na Lipně maximálně užili. Pokoje a apartmány od 2.patra výše mají vždy balkón, ze které se můžete kochat výhledem na Lipno a šumavské lesy. Pokoje v přízemí jsou propojené s terasou a zahradou.  V celém areálu očekávejte bezplatné Wi-fi připojení, díky kterému můžete své zážitky rovnou sdílet se svými blízkými.  

Ve venkovní části resortu při horkých dnech na vás čeká bazén se slanou vodou a relaxační bazén se sladkou vodou k osvěžení, na umělé ploše umístěné na střeše recepce a lobby baru si můžete klidně v plavkách zahrát lední metanou (celoročně otevřeno), 6 minigolfových jamek prověří vaše soustředění dostat golfový míček, co nejrychleji do jamky a pokud počasí nebude venkovním aktivitám nakloněné, ve vnitřní části budov pod hotelem a apartmánovým domem najdete wellness se saunami, relax zónou a masérským salónem. Tyto aktivity jsou za poplatek a objednávají se vždy na naší recepci po vašem příjezdu k nám.

Hosté resortu mohou za poplatek využívat parkování v podzemních garážích. Myslete na to při rezervaci pobytu a parkovací  místo si včas zarezervujte! Pokud tuto službu nechcete využít,  je možné parkovat mimo resort na místech k tomu určených (dle značení obce). V garážích jsou umístěné kolárny a úschovna lyží (uzamykatelné boxy).

Zázemí u nás najdou hosté, kteří hledají aktivní pobyt v těsné blízkosti nádherné přírody a/nebo všichni, kteří potřebují načerpat novou energii a odpočinout si od ruchu měst. Resort se nachází 400m pod parkovištěm P2 U Kramolína pod Slupečným vrchem a na turistických cestách (zelená E10 a žlutá NS Lipno). Stezka korunami stromů s tobogánem je od nás vzdálená 2 km pěšky. Z parkoviště P2 je v provozu v zimním období lanovka Lipenská (u 800 m dlouhé sjezdovky Snowcross a Lipenská). 

CHECK-IN: od 16:00 - používáme PIN kódy k elektronickým zámkům

CHECK-OUT: do 10:30 kdy váš osobní PIN kód přestane fungovat

BRZKÝ CHECK-IN (EARLY CHECK-IN): možný za příplatek (pokoj/apartmán připraven nejdříve od 13,00 a závisí na aktuální dostupnosti apartmánů / další nájezdy atd). Žádost musí být vždy potvrzena rezervačním oddělením nebo recepcí a zaplacená předem.

SNÍDANĚ - pokud je má host objednané a zaplacené,  se podávají denně od 8:00 - 10:00 v lobby baru budovy B, který navazuje na hlavní vchod a recepci resortu. Připraven pro vás bude bohatý studený a teplý bufet a nápoje (káva, čaj, rozlévané džusy, voda). V letním období je možné snídat i venku.