Ceník

Možnost objednání přistýlky pro děti (pouze ve vybraných typech pokojů a apartmánů) a pro nejmladší členy rodiny máme také postýlky vč lůžkovin. Pro více informací prosím kontaktujte rezervační oddělení na emailu: rezervace@jbxresort.cz  nebo telefonním čísle +420 607 176 172.

Pobyty u nás je možné platit skrze systém volitelných zaměstnaneckých benefitů nebo FKSP. Je potřeba nejdříve provést objednávku na rezervace@jbxresort.cz nebo na tel.: +420 607 176 172. Rezervace přes benefitní programy není možné kombinovat s žádnými jinými slevami ani provést přes zprostředkovatele např. Booking.com nebo cestovní kanceláře.

Parkování v podzemní garáží je zpoplatněno. Parkování musí být vždy objednáno předem, abychom vám garantovali volné parkovací místo po celou dobu vašeho pobytu u nás. 

Pobyt s domácími mazlíčky není povolen.

Sportovní a volnočasové aktivity, které můžete u nás využívat za příplatek, se objednávají přímo na naší centrální recepci po vašem příjezdu k nám. Pokud si sportoviště, bazén nebo saunu objednáte přes myAlfréd, konkrétní den/hodinu čerpání si vyberete dle nabídky volných časových bloků, které vám osobně sdělí naše recepce:

V nabídce pro vás máme připraveno:

  • minigolfové hřiště 6 jamek - v provozu od jara do podzimu denně
  • lední metaná - 2 dráhy - v provozu celoročně
  • bazén se slanou vodou 5x10,5 m - v provozu od 1.6. - 30.9. denně
  • vířivka s protiproudem 2,5x 5,5 m - v provozu celoročně
  • saunový svět -  v provozu celoročně
  • masáže

Venkovní aktivity jsou uzavřené v případě velmi špatného počasí (silný vítr, déšť, zima), vnitřní aktivity jsou k dispozici dle objednávek potvrzených naší recepcí.