pobyty

novinky

Lyžování, bobování a sáňkování, nádherné výhledy na Lipno, tubing dráha, občerstvení pro všechny a skvělá lyžařská škola - to je PARK FRYMBURK, který vám r...
Už 3.února startují pravidelné týdenní školní prázdniny pro všechny děti a juniory. V pátek 3.února jsou jednodenní pololetní prázdniny, které můžete letos prož...
Sjezdovky a nástupní stanice ve Skiareál Lipno nejsou jenom u parkoviště P1 u lanovky Lipno Express. V sez. 2020/2021 byly otevřené další 2 parkoviště, a to P3 a tak P2 ...
Do našeho resortu hledáme recepční na hlavní pracovní poměr a brigádníky na letní sezónu

JBX Resort Avenue Lipno, který je součástí rodinné skupiny JBX Resort, se nachází v klidné části centra Lipna nad Vltavou. Jedná se o úplně nový projekt tří na sebe navazujících budov dokončených v roce 2021. Vybrat si můžete luxusní ubytování v moderně vybavených hotelových pokojích nebo v prostorných apartmánech s 1 nebo 2 ložnicemi. Pokoje a apartmány od 2.patra výše mají balkóny s výhledem na šumavské lesy a Lipno. Pokoje v přízemí jsou propojené s terasou, na kterou navazuje zahrada a sportovně-aktivní část resortu.  Z garáží vedou výtahy do jednotlivých pater k vaší plné spokojenosti.

 
 

Ve venkovní části resortu - v naší zahradě na vás čeká v horkých dnech bazén se slanou vodou a vířivka s protiproudem k osvěžení, na umělé ploše umístěné na střeše recepce a lobby baru si můžete klidně v plavkách zahrát lední metanou (v zimě si zde mohou ve vybraných hodinách děti zabruslit), 6 minigolfových jamek prověří vaše soustředění dostat golfový míček co nejrychleji do jamky a pokud počasí nebude venkovním aktivitám nakloněné, ve vnitřní části budov pod hotelem a apartmánovým domem najdete wellness se saunami, relax zónou a masérským salónem. Tyto aktivity jsou za poplatek a objednávají se vždy na naší recepci po vašem příjezdu k nám. Centrum je vzdálené 5 - 10 min pěšky, na lipenskou pláž 10 - 15 min pěšky.

pokoje

Dvoulůžkový pokoj s balkónem a výhledem (21 m² + 6 m²)

Dvoulůžkový pokoj je zařízen moderním vybavením. Uspořádání postelí: manželská postel s oddělenými matracemi, 2x single deka + 2x polštář.
Na vyžádání lze postele rozdělit na 2x jednolůžko s klasickou peřinou + 1x polštář. K dispozici máte vlastní sociální zařízení (wc, umyvadlo, sprchový kout), minibar, televizi, rychlovarnou konvici a bezplatné wifi připojení. K pokoji přiléhá balkón o velikosti 6 m2.
V pokoji, na balkóně i ve společných částech jednotlivých budov (např. chodby) je zakázáno kouřit (viz Provozní řád). V případě zjištění porušení tohoto zákazu bude hostům ukončený pobyt bez náhrady.

Dvoulůžkový pokoj s terasou (21 m² + 20 m²)

Dvoulůžkový pokoj je zařízen moderním vybavením. Uspořádání postelí: manželská postel s oddělenými matracemi, 2x singl deka + 2x polštář.
Na vyžádání lze postele rozdělit na 2x jednolůžko s klasickou peřinou + 1x polštář. K dispozici máte vlastní sociální zařízení (wc, umyvadlo, sprchový kout), minibar, televizi, rychlovarnou konvici a bezplatné wifi připojení. Ke každému pokoji přiléhá terasa volně navazují na zahradu resortu. V letních měsících jsou na terase k dispozici 2 lehátka/pokoj.
V pokoji, na terase i ve společných částech jednotlivých budov (např. chodby) je zakázáno kouřit (viz Provozní řád). V případě zjištění porušení tohoto zákazu bude hostům ukončený pobyt bez náhrady.

Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou s balkónem a výhledem (32 m² + 6 m²)

Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou je zařízen moderním vybavením. Uspořádání postelí: 1x manželská postel s oddělenými matracemi, 2x singl deka + 2x polštář + 1x samostatné lůžko (přistýlka) se singl peřinou a polštář. Na vyžádání lze postele rozdělit na 3x jednolůžko s klasickou peřinou a polštářem. K dispozici máte vlastní sociální zařízení (wc, umyvadlo a sprchový kout), minibar, televizi, rychlovarnou konvici a bezplatné wifi připojení. K přiléhá balkón o velikosti 6 m2.
V pokoji, na balkóně i ve společných částech jednotlivých budov (např. chodby) je zakázáno kouřit (viz Provozní řád). V případě zjištění porušení tohoto zákazu bude hostům ukončený pobyt bez náhrady.

Studio Premium s balkónem a výhledem (45 m² + 6 m²)

Studio Premium má velikost 45 m2. Můžete se těšit na vybavenou kuchyňskou linku propojenou s obývacím pokojem, stavebně oddělenou ložnici a vlastní sociální zařízení (wc, umyvadlo, sprchový kout). V obývací části pokoje je k dispozici rozkládací gauč, stolek a TV s internetovým připojením. Uspořádání postelí: v samostatné ložnici (oddělené dveřmi) - 1x manželská postel s jednou matrací, 1x francouzská peřina + 2x menší polštář. Třetí a čtvrté místo na spaní je v obývacím pokoji na rozkládacím gauči s 2 x klasickou peřinou a polštářem. K apartmánu přiléhá balkón o velikosti 6 m2.
Maximální počet hostů: 4 z toho dospělých hostů: 2, maximální počet přistýlek pro děti/juniory do 18ti let: 2. Maximální počet dětských postýlek 1.
Ve studiu, na balkóně i ve společných částech jednotlivých budov (např. chodby) je zakázáno kouřit (viz Provozní řád). V případě zjištění porušení tohoto zákazu bude hostům ukončený pobyt bez náhrady.

Apartmán Deluxe s balkónem a výhledem (80 m² + 6 m²)

Apartmán Deluxe je vybavený 2mi stavebně oddělenými ložnicemi, obývacím pokojem propojeným s kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením (2x v apartmánu vždy wc, umyvadlo), 1x sprchový kout je ve větší koupelně. V obývací části se nachází rozkládací gauč (s možností rozložení pro 5. + 6.hosta apartmánu), stolek a TV s internetovým připojením. V kuchyňské části je k dispozici plně vybavená kuchyňská linka včetně mycích prostředků, varné desky, mikrovlnné trouby, ledničky a jídelní stůl + 4 židle.
Ke každému apartmánu náleží balkón s vchodem z obývacího pokoje a jedné ložnice
Uspořádání postelí: V první samostatné ložnici (oddělené dveřmi) - 1x manželská postel s jednou matrací, 1x francouzská peřina + 2x polštář. V druhé samostatné ložnici (oddělené dveřmi) - 1x manželská postel s jednou matrací, 2x klasická peřina + polštáře. Páté a šesté místo na spaní je v obývacím pokoji na rozkládacím gauči s 2x klasickou peřinou a polštářem.
Maximální počet hostů: 6 z toho dospělých hostů: 4, maximální počet přistýlek pro děti/juniory do 18ti let: 2. Maximální počet dětských postýlek 1.

Dvoulůžkový pokoj se vstupem do saunového světa a snídaní (21 m2 + 6 m2)

Dvoulůžkový pokoj je zařízen moderním vybavením. Uspořádání postelí: manželská postel s oddělenými matracemi, 2x singl deka + 2x polštář.
Na vyžádání lze postele rozdělit na 2x jednolůžko s klasickou peřinou + 1x polštář. K dispozici máte vlastní sociální zařízení (wc, umyvadlo, sprchový kout), minibar, televizi, rychlovarnou konvici a bezplatné wifi připojení. K pokoji přiléhá balkón o velikosti 6 m2.
V pokoji, na balkóně i ve společných částech jednotlivých budov (např. chodby) je zakázáno kouřit (viz Provozní řád). V případě zjištění porušení tohoto zákazu bude hostům ukončený pobyt bez náhrady.
Vstup do saunového světa = v den příjezdu a v druhý den pobytu u nás můžete relaxovat v saunovém světě resortu, který zahrnuje: 2x saunová kabinka až pro 6 osob, 1x infrakabina pro max 2 osoby, 2x infralehátko u solné stěny, relax místnost s lehátky. Standarní otevírací doba: 16 - 21 hod přičemž poslední vstup je možný od 20,00 hod. V období mimo hlavní sezónu se otevírací doba může lišit dle obsazenosti hotelového a apartmánového domu.
Snídaně jsou podávané od 8:00 - 10:00 formou bufetu nebo servírována na přání hosta (dle obsazenosti) v lobby baru budovy B vedle centrální recepce.

Aparmán Junior Suite s balkony a výhledem (125 m2)

Apartmán JUNIOR SUITE jsme připravili pro skutečně velkou rodinu nebo partu přátel, kteří se velmi dobře znají, ale zároveň očekávají soukromí za zavřenými dveřmi do ložnic. Jedná se o 2 přímo sousedící apartmány, které mají 2 samostatné vstupy přes PIN kódy. Tento apartmán je vybavený: 3x stavebně oddělenými ložnicemi, v rohovém apartmánu i s obývacím pokojem propojeným s kuchyňským koutem a velkým jídelním stolem - centrální místo na setkání se všech hostů apartmánu.
Sociální zařízení: 2x velká koupelna s wc, umyvadly a sprchou, 1x samostatné wc s umyvadlem, v každé koupelně jsou připravené osušky, ručníky, sprch.mýdlo a tělové mléko.
Uspořádání postelí: V první samostatné ložnici (oddělené dveřmi) - 1x manželská postel s jednou matrací, 1x francouzská peřina + 2x polštář. V druhé samostatné ložnici (oddělené dveřmi) - 1x manželská postel s jednou matrací, 2x klasická peřina + polštáře. Ve třetí samostatné ložnici (oddělené dveřmi) 1x manželská postel . s jednou matrací, 1x francouzská deka, 2x polštář. 7. + 8.spací místo bude připravené na rozkládací pohovce v menším obývacím pokoji.
Ke každému apartmánu náleží balkón s vchodem z obývacího pokoje a jedné ložnice (celkem 2x) - balkony jsou průchozí vždy 2 + 2
Maximální počet hostů: 8 z toho dospělých hostů: 6, maximální počet přistýlek pro děti/juniory do 18ti let: 2. Maximální počet dětských postýlek 2