pobyty

Avenue Hotel&Apartments Lipno, který je součástí skupiny JBX resort, se nachází v klidné části centra Lipna nad Vltavou. Jedná se o úplně nový projekt tří na sebe navazujících budov dokončených v roce 2021. Vybrat si můžete luxusní ubytování v moderně vybavených hotelových pokojích nebo v prostorných apartmánech s 1 nebo 2 ložnicemi. Pokoje a apartmány od 2.patra výše mají balkóny s výhledem na šumavské lesy a Lipno. Pokoje v přízemí jsou propojené s terasou, na kterou navazuje zahrada a sportovně-aktivní část resortu.  Z garáží vedou výtahy do jednotlivých pater k vaší plné spokojenosti.

 
 

Ve venkovní části resortu - v naší zahradě na vás čeká v horkých dnech bazén a vířivka k osvěžení, na umělé ploše umístěné na střeše recepce a lobby baru si můžete klidně v plavkách zahrát curling (v zimě připravujeme pro děti i bruslení), 6 minigolfových jamek prověří vaše soustředění dostat golfový míček co nejrychleji do jamky a pokud počasí nebude venkovním aktivitám nakloněné, ve vnitřní části budov pod hotelem a apartmánovým domem najdete wellness se saunami, relax zónou a masérským salónem. Tyto aktivity jsou za poplatek a objednávají se vždy na naší recepci po vašem příjezdu k nám. Centrum je vzdálené 5 - 10 min pěšky, na lipenskou pláž 10 - 15 min pěšky.

pokoje

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s terasou

Dvoulůžkový pokoj je zařízen moderním vybavením. K dispozici máte vlastní sociální zařízení (wc, umyvadlo, sprchový kout), minibar, televizi, rychlovarnou konvici a bezplatné wifi připojení. Ke každému pokoji přiléhá terasa volně navazují na zahradu resortu. V letních měsících jsou na terase k dispozici 2 lehátka/pokoj.

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s balkónem

Dvoulůžkový pokoj je zařízen moderním vybavením. K dispozici máte vlastní sociální zařízení (wc, umyvadlo, sprchový kout), minibar, televizi, rychlovarnou konvici a bezplatné wifi připojení. Ke každému pokoji přiléhá balkón o velikosti 6 m2.

Třílůžkový pokoj s balkónem

Třílůžkový pokoj je zařízen moderním vybavením. K dispozici máte vlastní sociální zařízení (wc, umyvadlo a sprchový kout), minibar, televizi, rychlovarnou konvici a bezplatné wifi připojení. Ke každému pokoji přiléhá balkón o velikosti 6 m2.

Apartmán Premium s balkónem

Apartmán Premium má velikost 45 m2. Můžete se těšit na plně vybavenou kuchyňskou linku (mikrovlnka a lednička) propojenou s obývacím pokojem, stavebně oddělenou ložnici a vlastní sociální zařízení (wc, umyvadlo, sprchový kout). V obývací části pokoje je k dispozici rozkládací gauč, stolek a TV s internetovým připojením. K apartmánu přiléhá balkón o velikosti 6 m2.

Apartmán Premium s balkónem a výhledem

Apartmán Premium má velikost 45 - 56 m2. Můžete se těšit na plně vybavenou kuchyňskou linku (mikrovlnka, varná konvice a lednička) propojenou s obývacím pokojem, stavebně oddělenou ložnici a vlastní sociální zařízení (wc, umyvadlo, sprchový kout). V obývací části pokoje je k dispozici rozkládací gauč, stolek a TV s internetovým připojením. K apartmánu přiléhá balkón o velikosti 6 m2. Apartmán lze zarezervovat ve dvou verzích, a to s výhledem (za příplatek) nebo bez výhledu

Apartmán Deluxe s balkónem

Apartmán Deluxe je naším největším apartmánem. Jeho celková rozloha činí 80 m2. Každý z apartmánů Deluxe disponuje 2 stavebně oddělenými ložnicemi, obývacím pokojem propojeným s kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením (2x v apartmánu - vždy wc, umyvadlo), 1x sprchový kout je ve větší koupelně. V obývací části se nachází rozkládací gauč, stolek a TV s internetovým připojením. V kuchyňské části je k dispozici plně vybavená linka včetně mycích prostředků, varné desky a mikrovlnné trouby, ledničky a jídelní stůl + 4 židle. Ke každému apartmánu náleží balkón.

Apartmán Deluxe s balkónem a výhledem

Apartmán Deluxe je naším největším apartmánem. Jeho celková rozloha činí 80 m2. Každý z apartmánů Deluxe disponuje 2 stavebně oddělenými ložnicemi, obývacím pokojem propojeným s kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením (2x v apartmánu - vždy wc, umyvadlo), 1x sprchový kout je ve větší koupelně. V obývací části se nachází rozkládací gauč, stolek a TV s internetovým připojením. V kuchyňské části je k dispozici plně vybavená linka včetně mycích prostředků, varné desky a mikrovlnné trouby, ledničky a jídelní stůl + 4 židle. Ke každému apartmánu náleží balkón.Výhled na Lipno si mohou naši hosté vychutnat z balkónu, který náleží každému apartmánu.